You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Українська Українська
  • Ваш кошик порожній!

Порівняння товарів (0)
550 грн
Anthocyanin Decolor — однокомпонентний засіб для повного або часткового змиву кольору з волосся, пофарбованого фізичними фарбами. Ефективність змиву залежить від рівня наповненості волосся молекулами барвника та стійкості окремих позицій.Найкращий результат досягається на одноразово фарбованому волоссі після серії з трьох процедур змиву. Для волосся, фарбованого неодноразово, може знадобитись біль..
195 грн
Кислотна змивка Hair Color Remover від Master Lux — це двокомпонентний засіб для видалення з волосся штучних пігментів окислювальних 1 фарб. Не висвітлює натуральне волосся та не впливає на натуральний залишковий пігмент волосся (фон висвітлення ²). Не містить жодних освітлюючих компонентів та аміаку. Не пошкоджує структуру волосся.Використовуйте шампунь глибокого очищення ..
60 грн
Технічний шампунь для глибокого очищення волосся з лужним рН (≈7,5). Для професійного застосування. Не для щоденного використання. Рекомендується після застосування змивки Hair Color Remover.На розлив (нефірмова упаковка)...