You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Русский Русский
  • Ваш кошик порожній!

Веганський кондиціонер з олією мурумуру Vegan After Color для фарбованого волосся

Виробник: Intercosmetics
714 грн
Ціна в бонусних балах:71400
  • Бонусні бали: 1000
  • Статус: кількість обмежена

Безкоштовна доставка на передоплачені замовлення, що включають цей товар.

Веганська формула продуктів лінійки VEGAN After Color від італійського бренду Envie базується на рослинних активах, таких як олії, екстракти насіння та вітаміни, що надають волоссю м'якості, блиску та допомагають надовше зберегти колір фарбованого волосся.
Ключовий актив, олія мурумуру – джерело вітаміну А, що протидіє ламкості волосся, вітаміну С, який живить шкіру та виступає в ролі антиоксиданта, а також жирних кислот. Олія мурумуму має вологозахисні властивості та допомагає уникнути подразнень шкіри голови.

ТРИ КРОКИ ДОМАШНЬОГО ДОГЛЯДУ VEGAN AFTER COLOR:

Крок перший – шампунь.
Ретельно промийте шкіру голови достатньою кількістю шампуню VEGAN After Color Shampoo, спінюючи продукт на протязі 1-2 хв. За необхідністю повторіть. Відтисніть зайву вологу рушником.

Крок другий – маска.
Нанесіть маску VEGAN After Color Mask на вологе волосся у потрібний кількості, розподіліть по всій довжині за допомогою розчіски та залишіть на волоссі принаймні на 3 хв або надовше. Змийте.

Крок третій – кондиціонер. Нанесіть кондиціонер VEGAN After Color Conditioner на підсушене рушником (без тертя) волосся, розподіліть по довжині та залишіть на 3 хв, після чого ретельно змийте.