You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Українська Українська
  • Ваш кошик порожній!

Оплата та доставка

Оплата товарів

1. Миттєва оплата БЕЗ КОМІСІЇ на сайті за допомогою Google Pay, Apple Pay, картками Visa або MasterCard
2. Грошовий переказ на картковий рахунок за наданими реквізитами через мобільний банкінг або інші зручні для вас платіжні системи. 
3. Оплата готівкою за наданими реквізитами через банкомати ПриватБанку, банкомати інших банків України та платіжні термінали.
4. Оплата на відділенні Нової Пошти при отриманні товару (послуга зворотнього переказу коштів). 
5. Оплата готівкою при самовивозі за попередньою домовленістю. 
Будь-яка комісія, що стягується вашим банком, платіжними системами чи банкоматами, а також послуга зворотньої доставки коштів через Нову пошту оплачуються замовником.

Умови доставки

Пересилка замовлень по Україні та Львову відбувається за допомогою служби доставки «Нова пошта» за рахунок отримувача. Вартість послуг доставки оплачується при отриманні. Пересилка замовлень іншими поштовими службами доставки (Укрпошта, Justin, Meest Express, чи міжнародна пересилка) можлива лише за умови повної передоплати за товар. У такому випадку оберіть пункт «інше» у способах доставки, і ми зв'яжемося з вами, щоб узгодити деталі. 
Відправки «Новою поштою» відбуваються щоденно крім неділі. Відправка іншими службами може зайняти 1-2 робочі дні.


Вартість доставки

Вартість пересилки встановлюється компанією-перевізником. Ви можете самостійно розрахувати вартість доставки вашого замовлення на відповідній сторінці офіційного сайту Нової пошти.
Звертаємо вашу увагу, що при замовленні товару із можливістю його оплати на відділенні, окрім вартості доставки, отримувач також оплачує послугу зворотнього переказу коштів продавцеві.
Вартість зворотньої доставки коштів складає 20 грн + 2% від оголошеної вартості вкладення та додається до вартості пересилки товару. 

Самовивіз

Ми не маємо крамниці із фізичною адресою, однак ви можете отримати замовлення у Львові, в районі стадіону «Сільмаш», при особистій зустрічі за наявності необхідних товарів у Львові та попередньою домовленістю.
Графік самовивозу: з 10:00 до 16:00 у робочі дні.

Зверніть увагу! Не усі товари можуть бути доступні для самовивозу. Рекомендуємо попередньо уточнити можливість самовивозу потрібних товарів.

Повернення товарів

Покупець має право повернути/обміняти товар протягом 14 діб з моменту доставки замовлення за вказаною адресою за умови не ушкодження цілісності вкладення. Вартість зворотньої доставки товару відправникові оплачується замовником. 
Якщо ви бажаєте повернути/обміняти товар, зв'яжіться з нами для уточнення даних для пересилки. Після отримання нами товару у неушкодженому стані, ми повернемо ваші кошти у зручний для вас спосіб або вишлемо товар на заміну.