You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Українська Українська
  • Ваш кошик порожній!

Обрати підкатегорію
Порівняння товарів (0)

Available Options

50 грн
Щільні латексні багаторазові рукавички для фарбування волосся. Висока зносостійкість, підходять для всіх типів барвників. Ребриста текстура забезпечує необхідне зчеплення з поверхнею. Доступні в різних розмірах.В розмірах S та M довжина середнього пальця однакова та дорівнює 7 см (є незначна відмінність у повноті руки), в розмірі L довжина середнього пальця дорівнює 8 см...
140 грн
Термоковпак використовується в якості насадки на фен для більш зручного і рівномірного прогрівання волосся під час фарбування, ламінування та проведення лікувальних процедур. Температура та потужність регулюються виключно феном. Діаметр насадки — 4,5-5,5 см. При використанні ковпака фен повинен подавати тепле * (не гаряче!) повітря.* Якщо ваш фен працює тільки в двох режимах, «гарячий» і «дуже га..
15 грн
Захисні поліетиленові бахіли на вуха для фарбування.Багаторазові, легко миються та добре зберігають міцність і форму.Виробник: Китай..
110 грн
Зручна та неймовірно стильна щіточка для фарбування волосся із тонкою еластичною щетиною. Щетинки додатково потоншуються на кінчиках, що дозволяє легше впоратись із делікатною роботою. Прозоре руків'я прикрашено блискітками, а кольорова щетина якнайкраще підходить для яскравих перевтілень та естетичних фото самого процесу. Колір моделі: салатовий (може трохи відрізнятись від зображеного ..
110 грн
Зручна та неймовірно стильна щіточка для фарбування волосся із тонкою еластичною щетиною. Щетинки додатково потоншуються на кінчиках, що дозволяє легше впоратись із делікатною роботою. Прозоре руків'я прикрашено блискітками, а кольорова щетина якнайкраще підходить для яскравих перевтілень та естетичних фото самого процесу. Колір моделі: мікс жовтого та блакитного (може трохи відрізнятись..
110 грн
Зручна та неймовірно стильна щіточка для фарбування волосся із тонкою еластичною щетиною. Щетинки додатково потоншуються на кінчиках, що дозволяє легше впоратись із делікатною роботою. Прозоре руків'я прикрашено блискітками, а кольорова щетина якнайкраще підходить для яскравих перевтілень та естетичних фото самого процесу. Колір моделі: блакитний (може трохи відрізнятись від зображеного ..
110 грн
Зручна та неймовірно стильна щіточка для фарбування волосся із тонкою еластичною щетиною. Щетинки додатково потоншуються на кінчиках, що дозволяє легше впоратись із делікатною роботою. Прозоре руків'я прикрашено блискітками, а кольорова щетина якнайкраще підходить для яскравих перевтілень та естетичних фото самого процесу. Колір моделі: фіолетовий (може трохи відрізнятись від зображеного..
110 грн
Зручна та неймовірно стильна щіточка для фарбування волосся із тонкою еластичною щетиною. Щетинки додатково потоншуються на кінчиках, що дозволяє легше впоратись із делікатною роботою. Прозоре руків'я прикрашено блискітками, а кольорова щетина якнайкраще підходить для яскравих перевтілень та естетичних фото самого процесу. Колір моделі: рожевий (може трохи відрізнятись від зображеного на..