You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Русский Русский
  • Ваш кошик порожній!

Оплата и доставка

ОПЛАТА ТОВАРІВ
1. Миттєва оплата без комісії на сайті за допомогою Google Pay, Apple Pay, картками Visa або MasterCard.
2. Грошовий переказ на картковий рахунок за наданими реквізитами через мобільний банкінг або інші зручні для вас платіжні системи.
3. Оплата готівкою за наданими реквізитами через банкомати та платіжні термінали.
4. Оплата на відділенні Нової Пошти при отриманні товару (послуга зворотнього переказу коштів).
5. Оплата частинами для клієнтів Monobank.
Будь-яка комісія, що стягується вашим банком, платіжними системами чи банкоматами, а також послуга зворотньої доставки коштів через Нову пошту оплачуються замовником.

УМОВИ ДОСТАВКИ
Пересилка замовлень по Україні відбувається за допомогою служб доставки Нова пошта та Укрпошта за рахунок отримувача, якщо не передбачено зворотнього. Вартість послуг доставки оплачується при отриманні. Пересилка замовлень Укрпоштою та міжнародна пересилка можливі лише за умови повної передоплати за товар. Відправки відбуваються щоденно, крім неділі.

ВАРТІСТЬ ДОСТАВКИ
Вартість пересилки встановлюється компанією-перевізником та оплачується окремо.
Звертаємо вашу увагу, що при замовленні товару з можливістю його оплати на відділенні Нової пошти, окрім вартості доставки, отримувач також оплачує послугу зворотнього переказу коштів продавцеві. Вартість зворотньої доставки коштів складає 20 грн + 2% від оголошеної вартості вкладення та додається до вартості пересилки товару.

ОПЛАТА ЧАСТИНАМИ
Послуга доступна клієнтам Monobank при замовленні товарів на мінімально зазначену суму. При покупці трьома частинами комісія з покупця не стягується. При покупці 4-6 частинами банком буде стягнута комісія за надання послуги розтермінування.

ОБМІН ТА ПОВЕРНЕННЯ
Покупець має право повернути/обміняти товар протягом 14 діб з моменту доставки замовлення за вказаною адресою за умови не ушкодження цілісності вкладення. Вартість зворотньої доставки товару відправникові оплачується замовником.