You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Українська Українська
  • Ваш кошик порожній!

Raywell

Envie Collagene-набір: шампунь (1000 мл), маска (1000 мл), спрей-флюїд (250 мл) Envie Collagene-набір: шампунь (1000 мл), маска (1000 мл), спрей-флюїд (250 мл)
-244грн
Quick View
2197 грн 2441 грн
-244грн
До набору входить три товари: Envie Collagene Shampoo (1000 мл), Collagene Mask (1000 мл), Collagene Fluid Spray (250 мл).Envie Collagene Shampoo — шампунь з колагеном та кислим рН для фарбованого та пошкодженого хімічною обробкою волосся. Має ніжну кремову текстуру та дбайливо очищує шкіру голови. Білок колаген у складі притягує вологу, утримує її всередині волосини та одночасно осідає на ку..
252 грн
Soft Deco Ammonia free — професійна безаміачна пудра для знебарвлення волосся італійського виробництва. Має щадну дію на кліткову структуру волосся завдяки вмісту злакових протеїнів. Підходить для всіх сучасних технік та висвітлює до 6 рівнів глибини тону. Не пилить, має приємний аромат, в суміші з окисником набуває зручної в роботі кремово-гелевої консистенції. Пропорція змішування з&nb..
Envie Collagene-набір: шампунь (250 мл), маска (250 мл), спрей-флюїд (250 мл) Envie Collagene-набір: шампунь (250 мл), маска (250 мл), спрей-флюїд (250 мл)
-148грн
Quick View
1331 грн 1479 грн
-148грн
До набору входить три товари: Envie Collagene Shampoo (250 мл), Collagene Mask (250 мл), Collagene Fluid Spray (250 мл).Envie Collagene Shampoo — шампунь з колагеном та кислим рН для фарбованого та пошкодженого хімічною обробкою волосся. Має ніжну кремову текстуру та дбайливо очищує шкіру голови. Білок колаген у складі притягує вологу, утримує її всередині волосини та одночасно осідає на кути..
219 грн
Raywell Oxigen Developer 10 vol — кремоподібний стабілізований 3%-ний окисник м'якої дії з фруктовим ароматом. Об'єм 200 мл. В роботі з пудрою для знебарвлення використовується дві частини окисника на одну частину пудри.Попередження: Містить перекис водню, уникати контакту з очима, використовувати захисні рукавички. Зберігати в сухих, прохолодних та недоступних для дітей місцях.Для професійного ви..
219 грн
Raywell Oxigen Developer 20 vol — кремоподібний стабілізований 6%-ний окисник м'якої дії з фруктовим ароматом. Об'єм 200 мл. В роботі з пудрою для знебарвлення використовується дві частини окисника на одну частину пудри.Попередження: Містить перекис водню, уникати контакту з очима, використовувати захисні рукавички. Зберігати в сухих, прохолодних та недоступних для дітей місцях.Для професійного ви..
562 грн
Незамінний у щоденному догляді незмивний флюїд з олією амли та «летючими» силіконами, що легко випаровуються при температурі тіла та практично не залишають слідів, лише тонку та легку водовідштовхувальну захисну плівку. Створює миттєвий косметичний ефект та захищає від згубного впливу зовнішніх факторів. Після використання «олійки» волосся набуває шовковистості та м'якості без обтяження чи масност..